Ürün kategorisi
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Çamaşır kemer yazın kumlama makinesi

Çamaşır kemer yazın kumlama makinesi

Atış kumlama Makinası, garaj ekipmanları, boya Oda üretici / Çin, ve benzeri takla kemer türü Shot-patlatma makinesi, iki yazı hidrolik araba Asansör, ekonomik boya kabini sunan tedarikçi.

Features
GN, SNB kauçuk parça kumlama makinesi oluşuyordu shot kumlama atış kumlama makinesi, derleme, patlatma granül dolaşım arıtma sistemi, otomatik besleme sistemi (isteğe bağlı), parça sistem, toz temizleme sistemi ve elektrik kumanda, vb (lütfen bakınız Şekil toplam programı)
Bir depoda eserler pnömatik kapı otomatik olarak kapatmak eklendi, önceden belirlenmiş bir dizi sonra makine başlatılır, parça davul tarafından tahrik edilmektedir ve saygısız başlamak vurup yüksek hızlı mermi yelpaze şeklinde kiriş iş parçası yüzeyine eşit olarak karşı tarafından atılan kumlama. Atılan mermi vinç belirtilen ayırıcı ayrılması için delik ve kum parça, vida konveyör, Konveyor vinç içinde alt akar. Tozlu gaz fan toz filtreleme, atmosfere, hava arıtma toz temiz havaya emmeye precipitator toz kutusunun alt düşmek, kullanıcı belirli aralıklarla temizleyebilirsiniz. Atık kum atık borudan taburcu yeniden kullanılabilir. Hap kum karışımı kanal odası vücuda geri kurtarıldı, ayrılmış ve sonra ayrılmış geri dönüşüm; mermi kapıda kumlama ve parçalar parlatma atış için hap içine temiz.

Donanımları ve parçaları açıklama
Makine temizlik odası, Kumlama, pnömatik kaldırma kapı, gaz kontrol vanası granül, gaz kontrol sistemi, otomatik boşaltma sistemi, Vinç, vida blower, ayırma sistemi, elektrik sistemleri ve diğer bileşenler için oluşur.
3GN、SNB、GN20X kauçuk parça Serisi'ne ait, GN20G、GN40G ait parça series。 çelik için
Otomatik kapı serisi 3GN-I、SNB-ben,
3GN-II、6GN-II、SNB-II、GN20X、GN20、GN40 tüm otomatik kapı series、automatic beslenme serisi vardır.


Hot Tags: Kemer tipi kumlama makinesi, Çin, üreticileri, takla tedarikçiler, fabrika, en yeni, yüksek kaliteli ürünler
ilgili ürünler
E-mail to us
Ürün kategorisi
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MAKİNE A.Ş.